Dünyamız her geçen gün değişiyor, insanlar ve istekler değişiyor. Şirket olarak önümüze değil geleceğe bakıyoruz ve bu değişimin bir parçası olmak en büyük arzumuz. REER Mühendislik bugün kadar yarının da şirket kültüründe yer etmesini sağlıyor. 
Misyonumuz

Yol haritamız akılda kalıcı, etki yaratıcı eserler misyonu ile başlamaktadır. Amacımız
yeniliklerimizle takip edilen, standartları belirleyen ve yukarıya taşıyan firma olmaktır. Bunun için belirlediğimiz stratejiler şu şekildedir. 

Kendini yenile
Ekibini yenile ve mutlu olmalarını sağla
Değer oluştur fark yarat
Mutlu ol mutlu et…
Vizyonumuz
Vizyonumuz; sürdürülebilir şirket yapısı, kaliteli işler ve sürekli büyümedir. Bunu başarmak için her bir yol arkadaşımızı özenle seçeriz ve müşterilerimizin değerlerine değer katarız.  Bunu yaparken şu konuları çok önemsiyoruz. 

Ortaklarımız: Müşterilerimize en iyisini sunarken ortaklarımız bu yolda çok önemli bir yol arkadaşıdır. Yarattığımız değerleri yönetmek, bunu tedarikçilerimizle birlikte müşterilerimize sunmak ve ortak faydalar gütmek temel amacımızdır.  

Dünyamız  Gelecek nesillere daha güzel bir dünya bırakmak
kurumumuzun başlıca vizyonlarındandır. Toplu kalite yaklaşımımız bugün ve yarını kapsar. Bugün yarattığımız değerler yarın da aynı şekilde insanlara hizmet eder. 

Kar: Kar etmek sürdürülebilir olmanın temelidir. Şirketimizin, çalışanlarımızın ve hedeflerimiz beslenmesi ve büyümesi bu eksende gerçekleşir. 
Kurum Kültürümüz
Kurum kültürümüz ve ortak ve kişisel davranışlarımız top yekün  kapsayıcı hedeflerimizin gerçekleşmesinde temel taşıdır. 
Değerlerimiz 
Değerlerimiz eylemlerimiz için bir pusula olarak her zaman yanımızdadır. 

Liderlik: Daha iyi bir gelecek için cesaret verici

İşbirliği: Birlikte kazanmak
Bütünlük: A’dan Z’ye kapsayıcı
Sorumluluk:  Karar verme sürecinde etkin
Tutku: Yürekten bağlı 
Kalite: En iyisi yapmak